1-veresnya.min_

Шанавні колеги та партнери, щиро вітаємо вас із Днем знань, з новим навчальним роком, який традиційно розпочинається 1 вересня.

Ця дата символізує початок нового, незвіданого життя для сотень першокласників. Саме з цього дня починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових знань, до нових звершень, до самостійного відповідального життя повноправного українця.

Дорогі наші учні! Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року! Успіхів вам у навчанні, здоров’я, мудрих і добрих наставників!

Високоповажні педагоги! Нехай новий навчальний рік принесе вам нові здобутки та заслужену шану. Дякуємо Вам за вашу щоденну кропітку працю і турботу про майбутнє нашої держави. Низький уклін за те, що ви виховуєте справжніх патріотів, котрі стали рушійною силою у час Революції гідності, а сьогодні відстоюють кордони нашої держави на сході.

Шановні батьки! Здоров’я вам міцного, терпіння і мудрості у вихованні українців нової доби. Нехай у житті кожного з Вас завжди буде місце знанням та мудрості! Доброго шляху Вам по шкільній дорозі та мирного неба!

Щасти Вам! Зі святом!

поділитися новиною: