Завершився творчий конкурс дитячих малюнків “Професія моїх батьків”, що проводився Групою компаній COMSPEC серед дітей наших працівників.
Ідея конкурсу – показати, що праця є необхідною складовою людського життя. Маленькі автори малюнків відобразили своє бачення професії батьків, її важливість і повагу до неї. Свої враження і відчуття вони передали за допомогою олівців і фарб.
Приємно відзначити, що в конкурсі прийняли участь 9 малюнків. Найактивнішими учасниками виявилися Білюк Олександра (5 років), Білюк Іван(8 років), Колесник Вікторія (12 років), Демянчук Саша (5років), Матвійчук Даня(5років), Колесник Маргаріта (6 років), Романенко Максим (5років), Петренко Юля(14років), Петренко Артем(8 років). Деякі родини були представлені навіть двома малюнками. Всі роботи визначаються  естетичністю, смисловим змістом.
Добірка фотографій дитячих малюнків:

0k9YUlnQMAM 6lkBoQpA9kI 111111111111111111111111A1mu-XX4mGE nyxtA53c8gU TJPc0iLsyHE XI8gbAvmYnQ ваня билюк саша билюк
Роботи дійсно виразили мету конкурсу. Тут ми бачимо і розвиток творчого смаку і становлення мотивації до усвідомлення вибору майбутньої професії, вміння виразити свої мрії та бажання у малюнку.
Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за участь та талановиті роботи. Шановні батьки, Ви по праву можете пишатися Вашими маленькими геніями!
Найкращі роботи будуть використані в оформленні корпоративного календаря на 2017р., який подаруємо нашим Партнерам, Друзям, Колегам та, звичайно ж, усім учасникам конкурсу!

Велика СІМ’Я COMSPEC – це не лише працівники підприємств COMSPEC – це і сім’ї працівників, і дітки працівників! Ми всі – одна велика сім’я – сім’я COMSPEC! Тому 13 листопада ми запрошуємо усіх учасників конкурсу разом з батьками відвідати Киівський Національний ЦИРК, де відбудеться привітання та нагородження учасників Конкурсу!

поділитися новиною: